Запрошення на тренінг «Розвиток студентського самоврядування в ВНЗ Півдня та Сходу України в контексті демократичних перетворень» студентів та викладачів ВНЗм. Харків

Запрошення на тренінг «Розвиток студентського самоврядування в ВНЗ Півдня та Сходу України в контексті демократичних перетворень» студентів та викладачів ВНЗм. Харків

Logo-Svet-kopiya

скачать пресс-анонс...

Контактна особа

Антон Плаксун

+380(95) 372 91 79

—       студентів;Громадська організація «Світло» (svet.crimea.ua) запрошує до участі у практичних тренінгах«Розвиток студентського самоврядування в ВНЗ Півдня та Сходу України в контексті демократичних перетворень»:

—       викладачів;

—       представників місцевих громадських організацій;

—       регіональних журналістів.

Тренінги присвячені питанням розвитку студентського самоврядування в ВНЗ України в контексті демократичних змін освітнього законодавства України.

Тренінги проводиться для представників Дніпропетровської, Запорізької,  Миколаївської,  Херсонської  та Харківської областей.

На тренінгах будуть розглянуті наступні теми:

—       новації в Законі України «Про вищу освіту» щодо студентського самоврядування;

—       студентське самоврядування – можливості та методи впливу на владу;

—       «студентська Рада – студентська влада» або чому важливо займатися активної громадською діяльністю;

—       старт та проведення вдалої громадської кампанії.

Тренери – відомі в України експерти з практичних аспектівстудентського самоврядування та проведення громадських кампаній.

Тренінги відбудуться в листопаді та грудні 2014 року  умістах Харків, Миколаїв, Запоріжжя та Дніпропетровськ.

Перший тренінг відбудеться 16 листопада у м. Харків, у приміщенні центру «Спалах» м. Харків вул. Демченка 6. Початок: 10:00. Загальна тривалість – 6 годин (з перервами на кава-брейкі).

Дати проведення  наступних тренінгів для представників Дніпропетровської, Запорізької,  Миколаївської та  Херсонської   областейбудуть оголошенні на початкулистопада 2014.

Участь у тренінгах є безкоштовною, організатори забезпечують учасників роздатковимиматеріалами та харчуванням під час тренінгів.

Для участі у першомутренінгу просимо не пізніше 13листопадазаповнити анкету учасника (яка знаходиться за цим посиланням:http://goo.gl/forms/jlnnVrfIQ9).

Результати відбору будуть повідомлені учасникам не пізніше 14 листопада.

Найактивніші учасники тренінгів будуть мати нагоду прийняти участь у освітньої поїздці до ВНЗ м. Львова для обміну досвідом щодо найвдаліших практикстудентського самоврядування. Також для них буде проведений конкурс міні-грантів у рамках котрого будуть підтримані 2 найбільш  вдалих проекти, спрямованих на розвиток студентського самоврядування.

З усіх питань, пов’язаних з проектом, можна звертатися за тел. +380 44 229 54 61та+380 95 37291 79. Або за адресою: svitlo.simferopol@gmail.com.

***

У жовтні 2014 року громадська організація «Світло» почала реалізацію проекту  «Розвиток студентського самоврядування в ВНЗ Півдня та Сходу України в контексті демократичних перетворень».

Мета проекту — активізація  руху студентського  самоврядуванняв  південно-східному регіоні України та створення громадського діалогу між молоддю з Заходу та Сходу.

Ми вважаємо, що активна та широка участь молоді в органах студентського  самоврядування в період навчання у ВНЗ — це найважливіший крок для побудови активної особистості, яка вміє відстоювати власні та громадські  інтереси при взаємодії з владою. Студентське  самоврядування є важливим фактором розвитку і модернізації суспільства, виявлення потенційних лідерів, формування майбутньої демократичної еліти нації .

Проект передбачає навчання молоді з півдня та сходу  новим можливостям самоврядування згідно до нової редакції Закону України «Про вищу освіту». Проектом передбачений діалог молоді з різних областей України та візити студентів з південно-східних областей до  Львова для ознайомлення з найкращими практикам самоврядування. Проектом також передбачений Конкурс міні-грантів з кращих практик студентського  самоврядування серед учасників проектних заходів.

У ході проекту буде створений молодіжний студентський рух «Студентська Рада – студентська влада!», який об’єднає найактивніших учасників проекту, які представлятиме ВНЗ та молодіжні громадські організації зі всієї України.

Проект реалізується при підтримці Посольства США  в Україні.

С уважением, 

команда NGO «MultiKultiUA»

Translate »