Запрошення на практичну лекцію-зустріч, присвячену питанням Асоціації України з ЄС та перевагам від євроінтеграції для місцевих бізнес-кіл

British_Embassy_Kyiv_logo

Запрошення на практичну лекцію-зустріч, присвячену питаннямАсоціації України з ЄС та перевагам від євроінтеграції для місцевих бізнес-кіл

13 листопада 2014, м. Харків

пресс-анонс…
—       представників місцевого бізнесу;Громадська організація «Кримський республіканській центр інтелектуального розвитку» запрошує до участі у практичної лекції  «Переваги від євроінтеграції для місцевих бізнес-кіл»:

—       представників місцевої влади та органів місцевого самоврядування;

—       студентів;

—       викладачів;

—       представників місцевих громадських організацій;

—       співробітників регіонально торгівельно-промислових палат;

—       регіональних журналістів.

Лекція присвячена питанням підтримки малого та середнього бізнесу у виході на ринки ЄС у рамках Угоди про Асоціацію України з ЄС.

На лекції будуть розглянуті наступні теми:

—       ЄС як торговельний партнер. Досвід діяльностіукраїнських компаній на ринках ЄС;

—       державна підтримка експортної діяльності та розподіл квот;

—       сертифікація продукції та інші дозволи;

—       можливості та напрями підтримки експортерів органами місцевої
влади. Інформаційне партнерство.

Лектори – відомі в України експерти з практичних аспектівінтеграції  українського бізнесу до європейського бізнес-простіру.

Лекція відбудеться 13 листопада 2014 року в м. Харків в приміщенні Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

Початок у 10:00.

З усіх питань, пов’язаних з проектом, можна звертатися за тел. +380 44 44 22 15 980, +380 66 008 96 66. Або за адресою: crcid.crimea@gmail.com.

***

У вересні 2014 року громадська організація «Кримській республіканській центр інтелектуального розвитку» почала реалізацію проекту  «Новий бізнес-простір: переваги від євроінтеграції для місцевих ділових кіл південно-східної України».

Мета проекту полягає у підвищенні обізнаності ділових кіл та  громадськості південно-східної України (Дніпропетровська, Запорізька,  Миколаївська та Херсонська області) щодо переваг європейської інтеграції та Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС для української економіки та місцевого бізнесу. Проект передбачає серію тренінгів (для місцевих представників бізнес кіл та влади)  та проведення  інформаційних зустрічей (зі студентами економічних факультетів та представниками ЗМІ та громадськості).  Тренінги та зустрічі будуть проводити експерти з економічної частини Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС. Проектом запланований друк інформаційних буклетів та створення on-line ресурсного центру.

Дати проведення  навчальних тренінгів для представників місцевого бізнесу та студентів з Дніпропетровської, Запорізької,  Миколаївської та  Херсонської  областейбудуть оголошенні у середині жовтня 2014.

Проект реалізується при підтримці Посольства Великої Британії  в Україні (www.gov.uk/world/ukraine).

 

Translate »