Ярмарок громадських ініціатив

Ярмарок громадських ініціатив

«Соціальний Vitamin»

Безымянный

Харків, 21 лютого, лофт«Новое место» (ул. Академика Павлова, 44Б)

12:00-17:00

«Соціальний Vitamin» – унікальний для Харкова захід, що збере під одним дахом розмаїття громадських та творчих ініціатив міста.

У день ярмарку «вітамінізовані» активісти розкажуть, як вони роблять наше суспільство сильнішим та стійкішим до різних загроз.

До ярмарку долучаться понад 30 ініціатив, зокрема:  еко-активісти, лікарняні клоуни, архітектори-урбаністи, зоо-захисники, хакери, студентські, благодійні та мистецькі організації, проекти міжнародних молодіжних обмінів, ініціативні групи допомоги військовим АТО, мирним жителям та вимушеним переселенцям тощо. Захід проходитиме у форматі Opеn Space: організації презентуватимуть свою діяльність і кожен охочий зможе поспілкуватись з ними у вільному форматі.

Також у межах заходу відбудеться Фото-Сушка (тематика фото — соціальний активізм). Відвідувачів чекатимуть майстер-класи від організацій-учасників, рецепти успіху позитивних змін у суспільстві від харківських активістів та мистецькі акції. Протягом всієї події можна буде подивитись тематичні відео та посмакувати корисними веганськими стравами.

Сторінки ярмарку в соціальних мережах:

Фейсбукhttps://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D0%BE%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9-Vitamin/1587900301443789

Вконтакті

Організатори:
Громадська організація “Спілкування без кордонів”;
Громадський рух “Друг природи”;
МВО “СВІТ-Україна”;
(За підтримки програми грантів для випускників програми FSA/FLEX)

Контактні телефони:

+380978783443 (Світлана)

Translate »