Відкрий для себе Європу!

Відкрий для себе Європу!

Презентація від Німецького Центру/МультіКультіUA та Харківського Інституту Францез

26 вересня, 11:30, Харківський Національний Університет імені В.Н. Каразіна, північний корпус (Говорова), аудиторія 680

27 вересня, 15:00, Харківський національний економічний університет, аудиторія Л36

28 вересня, 11:30, Харківський регіональний інститут академії державного управління при Президентові України, виставковий зал.

Участь у закордонному обміні має багато переваг: це не лише спосіб підвищити свій рівень володіння іноземною мовою та відкрити для себе систему освіти за кордоном, це також можливість завести нових друзів, подорожувати, відчути стиль життя в інших країнах і стати більш незалежним!

З метою допомогти вам в плануванні витрат, організаційних і правових питаннях вашого закордонного обміну, Німецький Центр/МультіКультіUA та Харківський Інститут Францез, Харківський Національний Університет імені В.Н. Каразіна, Харківський національний економічний університет, Харківський регіональний інститут академії державного управління при Президентові України запрошують усіх бажаючих до продовження серії семінарів — презентації «Відкрий для себе Європу!». Якщо ви базаєте, щоб такий захід був проведений і у вашому закладі, то будь ласка контактуйте з головою нашої організації Савицьким Сергієм.

З повагою,

команда «МультіКультіУА»

Translate »