В пошуку ресурсів разом із SES

В пошуку ресурсів разом із SES

 

У вересні 2012 року в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна на базі Центру енергоефективності відбулася презентація, що була організована за сприянням Мартіна Ройтера(Координатора Харківського Німецького Інституту), та стосувалась діяльності проекту «Німецька Служба Старших Експертів (SES)». Метою даної ініціативи є сприяння розвитку та впровадження прогресивних напрямків діяльності із залученням позитивного досвіду німецьких експертів у різних сферах суспільної діяльності.

В презентації взяли участь представники різноманітних харківських установ та організацій, бізнес-структур, навчальних закладів і благодійних фондів. Зокрема був присутній і голова Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Костянтин Башкіров.

Одним із завдань Червоного Хреста у всьому світі є ідентифікація проблем та залучення ресурсів для їх вирішення (будь-то допомога постраждалим від надзвичайної ситуації чи підтримка осіб пільгових категорій, чи будь щось інше), тому ефективне залучення ресурсів надзвичайно впливає на вирішення цих проблем. Отож для досягнення статутних цілей Червоного Хреста дуже важлива наявність коштів, а фандрайзинг є одним з найважливіших методів їх залучення. Саме тому Харківським Червоним Хрестом для ефективного вирішення питань, пов’язаних з фандрайзинговими заходами, досягнута домовленість з координаторами проекту SES щодо участі німецьких спеціалістів в плануванні та підготовці таких заходів у першому півріччі наступного року.

Обидві сторони впевнені, що ця співпраця принесе цінні плоди та дозволить Червоному Хресту працювати ще ефективніше, проносячи користь тим верствам населення нашої країни, що більш за все потребують допомоги.

Сергій Третецький, координатор проекту SES

http://www.redcross.org.ua/modules/news/index.php?id=407

Translate »