Українсько-російсько-польська співпраця студентів

Українсько-російсько-польська співпраця студентів

30 січня – 5 лютого у смт. Ворохта Івано-Франківської області відбувся ІІ Міжнародний зимовий форум «Україна – Росія – Польща – вектор співробітництва», організований Всеукраїнською студентською радою (ВСР) спільно з Радою студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Мета з’їзду – активізація співпраці органів студентського самоврядування України, Росії та Польщі, обговорення можливостей проведення спільних проектів, програм обмінів, конференцій та інших заходів.

K4Ef8f5ZMpM.jpg

На відкритті форуму з вітальним словом виступив в.о. голови Всеукраїнської студентської ради Олександр Тур, який розповів про здобутки в роботі організації за попередні роки. Заступник голови по роботі з регіонами Ігор Рева представив оновлену структуру ВСР, основні завдання, її цілі та план діяльності на цей рік. Голова комітету з міжнародного співробітництва Ольга Кревська (студентка Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки) розповіла про перспективи розширення горизонтів співпраці організації з молодіжними та студентськими організаціями світу, а також про найближчі заходи – Міжнародні студентські форуми (весняний і літній), стажування студентів в інших країнах.

Hp1DFA4oJdU.jpg

Представник Харківського німецького центру Оксана Гапоненко повідомила про можливість проходження літньої практики в Німеччині. Студентські лідери з Росії представили діяльність свого органу студентського самоврядування та найближчі заходи. Вони ж відразу запросили своїх іноземних колег до участі в лютневому Форумі Національного союзу студентів країн СНД, що пройде в Москві. Члени польського Парламенту студентів розповіли про програми для безкоштовного навчання у Польщі.

Представники Миколаївського національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова представили власне студентське телебачення НУК ТВ. Вони розповіли про всі тонкощі та деталі роботи телебачення, перші кроки у цій справі та продемонстрували відеосюжети новин університету.

У рамках форуму було проведено чимало тренінгів, серед яких – заняття з ораторського мистецтва, з тайм-менеджменту в роботі ОСС і соціальних мереж як елементу інформування та залучення молоді до активної громадської діяльності.

Отож, лідери трьох сусідніх держав обмінялись досвідом, домовились про подальші проекти та почерпнули багато нового.

Прес- служба ВСР


Translate »