У Харкові відкрили Почесне консульство Німеччини

 У Харкові відкрили Почесне консульство Німеччини

 Офіційне відкриття Почесного консульства Федеративної Республіки Німеччина в Харкові відбулося  27 вересня, на вул. Скрипника, 14а.

Почесним консулом ФРН в Харкові призначено Тетяну Гавриш.На церемонію прибули секретар Харківської міської ради Олександр Новак, заступник голови Харківської облдержадміністрації Андрій Моченков, представники дипломатичних місій, керівники харківських вузів.

«Відкриття Почесного консульства ФРН у Харкові є знаменною подією, оскільки наше місто пов’язує з Німеччиною багаторічна плідна співпраця. Багато в чому завдяки нашим активним партнерським зв’язкам, місто Харків стало володарем Призу Європи — вищої почесної нагороди Ради Європи, яка присуджується містам за значний внесок у розвиток європейського співробітництва. Упевнений, що з відкриттям Почесного консульства Німеччини в Харкові починається нова сторінка наших взаємин — на більш високому рівні, який дозволить охопити широке коло питань і реалізувати безліч перспективних проектів. Хочу запевнити вас, що Харків завжди відкритий до діалогу з представниками Німеччини, і Харківська міська рада буде всіляко сприяти роботі почесного консульства», — зазначив Олександр Новак.
У своїй промові Почесний консул ФРН в Харкові Тетяна Гавриш підкреслила, що на сьогодні в Харкові працює чимало спільних україно-німецьких проектів, в тому числі освітніх. Також у місті є представництва малого та середнього німецького бізнесу.

«Сьогодні дуже важливий день як для Німеччини, так і для Харківщини, особисто для мене і моєї команди. Сподіваюся, що наша співпраця виявиться плідною і результативною, особливо це стосується розвитку економічних стосунків між компаніями з Німеччини та Харківського регіону. Також важливим напрямком я вважаю культурну взаємодію, оскільки саме це може зблизити наші нації і сприяти розвитку демократії і захисту прав людини в Україні», — зазначила Тетяна Гавриш.

В ході церемонії Генеральний консул ФРН у Донецьку Клаус Ціллікенс повідомив, що зараз ведеться робота над відкриттям наступного року в Харкові візового центру. Зазначимо, зараз центри видачі німецьких віз відкриті у Львові, Донецьку та Одесі.

Довідка. Тетяна Гавриш народилася 14 вересня 1975 року в Харкові. У 1997 році закінчила Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого, в 1998-му — магістратуру цього вишу. З 2000 року — голова правління, президент ЗАТ «Інюрполіс». У 2006-2010 роках — депутат Харківської міської ради IV та V скликань. Член Спілки юристів України, голова відділення Асоціації юристів України в Харківській області. Виконавчий директор благодійного дитячого фонду «Берег надії». Кандидат юридичних наук, асистент кафедри кримінального процесу Юридичної академії, заслужений юрист України.

информационный источник:
Translate »