«Сад божественних пісень»

Літературно-мистецький фестиваль «Сад божественних пісень»

16 вересня 2012 року в Бабаївському лісі біля криниці Сковороди відбудеться літературно-мистецький фестиваль «Сад божественних пісень», котрий є фестивалем духовності та вшанування творчості великого філософа, поета і музиканта Г. С. Сковороди.

Спеціальний гість фестивалю – Ілларія зі своїм гуртом.

Мета фестивалю привернути увагу до історії рідного краю та видатних українців, таких як  Г. С. Сковорода, показати зв’язок  його духовної спадщини і духовності в сучасному мистецтві та культурах різних країн.

«Бажаєш бути щасливим?» — запитує Сковорода, — «Істинне щастя в середині нас. Пізнай себе!» — відповідь лунає крізь століття.

Дійство фестивалю розгортається на мальовничій галявині де шукачі щастя можуть насолодитися чарівною осінньою природою, живою музикою, гарною поезією та екзотичними танцями.

Чиєсь серце відкриється від мудрих пісень Сковороди у чудовому виконанні Петра Приступова (Варсави).

Вперше буде проведено майстер клас по збору та ознайомлення з рослинами, які ростуть навколо галявини.

А ще гості фестивалю матимуть рідкісну можливість поринути у таємниці санскриту, відчути енергетику прадавньої мови та зберегти на згадку записане санскритом власне ім’я.

Багата літературно-музична програма, численні майстер-класи, рольові ігри даватимуть радість духу, а смачний куліш та запашний чай додасть насолоди тілу.

Насамкінець відбудеться розіграш екскурсії  Слобожанщиною.

Від щирого серця запрошуємо всіх бажаючих  у гості до криниці Сковороди!

 

 Увага!Територія фестивалю вільна від вживання тютюну, алкоголю та будь-яких наркотиків.

 Деталі на сайті: www.sbp-fest.com

Телефони Оргкомітету:   0954146617 (Людмила),

0637209236 (Світлана),

p.s. «Организация MultiKultiUA в качестве партнера предоставляет волонтеров в количестве 14 человек для проведения организационно-подготовительных работ»

Скачать положение фестиваля….

Translate »