Конкурс на участь у програмі “Нові політичні лідери України”

Конкурс на участь у програмі “Нові політичні лідери України”

Новый рисунокНовый рисунокНовый рисунок
Організатор: Інститут публічних справ (м. Варшава, Польща), Мережа «Громадські ініціативи України» та ВОМГО «Наше Поділля» (м. Вінниця, Україна).
Проект реалізується завдяки підтримці Національного фонду в підтримку демократії (National Endowment for Democracy).
Цільова аудиторія: Громадські діячі, представники неурядових організацій, місцеві активісти.
Кращі учасники програми поїдуть на тиждень до Варшави, де будуть продовжувати підготовку та зустрінуться з недавніми громадськими активістами, які прийняли рішення заангажуватись в політичне життя. Окрім того, кожен з учасників опрацює та представить свою ідею/реформу сфери публічної політики.
Тренінгова програма: Скерована до громадських діячів, які розглядають можливість ангажування в політичну діяльність на місцевому, регіональному чи центральному рівні; Допоможе у підготовці плану реформ в обраній учасниками сфері публічної політики; Складається з двох етапів: тренінгів у сфері розвитку лідерських якостей, які будуть проведені в трьох українських містах (Вінниці, Сумах та Одесі) та тижневого тренінгу у Варшаві; Для учасників тренінгу у Варшаві організатори забезпечують фінансову підтримку в розмірі 300 USD.
Процедура відбору кандидатів:
1). Тренінг лідерських навичок. Тренінги будуть організовані в трьох містах (Вінниці, Сумах та Одесі). На кожен захід буде запрошено 12 учасників. Кандидати на участь в тренінгах повинні прислати наступні документи: Аплікаційна форма; CV, в якому буде описана діяльність кандидата в громадській сфері (особливо участь у громадських ініціативах та політична активність); Опис сфери публічної політики, яка вимагає проведення реформ – короткий опис сфери публічної політики на місцевому або центральному рівні, яка на думку кандидата потребує проведення реформи (опис теперішньої ситуації та діагноз
Інформаційний вісник № 22 (55), 9 грудня 2014 року Сторінка 2
3
проблеми). На цьому етапі НЕ потрібно представляти конкретні пропозиції вирішення проблем, потрібно лише описати коротке бачення реформи (максимум 500 слів) Два рекомендаційних листи від осіб, які можуть підтвердити громадську діяльність кандидата в минулому.
На основі надісланих матеріалів та можливих телефонних розмов організатори оберуть учасників тренінгів в Україні
2) Тренінг у Варшаві.
10 учасників тренінгу у Варшаві будуть відібрані серед усіх учасників тренінгів у Вінниці, Одесі та Сумах. У процесі відбору будуть оцінюватись наступні аспекти: Активність учасників під час тренінгів з лідерських навичок; Ідея реалізації обраної учасником місцевої або центральної реформи – короткий опис дій в рамках реформування вибраної сфери публічної політики (максимально 500 слів). Учасникам буде запропоновано підготувати цей документ більш детально вже на тренінгах у Вінниці/Одесі/Сумах. Його зміст буде обговорено з опікунами проекту під час тренінгів.
Проект реформи може стосуватись будь-якої сфери життя, важливо, щоб він приносив реальну користь мешканця даного регіону. Для прикладу проекти можуть охоплювати: Міський транспорт. Освіту та догляд дітей дошкільного віку. Інтеграцію осіб старшого віку. Просторовий розвиток. Комунальні послуги. Розвиток велосипедних доріжок. Реформу самоврядування. Окремі аспекти енергетичної безпеки. Окремі аспекти реформи охорони здоров’я. Моніторинг бюджетних витрат. Протидія корупції в обраному сегменті політичної сфери.
Останній термін подачі заявок: 4 січня 2015 року.
Документи необхідно надіслати на електронну адресу: emergingpl@gmail.com
Координатори проекту: Юрій Степанець vinmonp@gmail.com, Лукаш Венерський lukasz.wenerski@isp.org.pl
Додаткова інформація: http://www.grantua.com.ua/?p=2937

C уважением,

команда «МультиКультиУА»

Translate »