Каразінські вечорниці

Каразінські вечорниці

До уваги ЗМІ, громадських організацій, навчальних закладів, музейних фондів, ініціативних груп.

15 грудня 2012 року в смт. Краснокутськ, в будинку культури Аграрного ліцею, відбудуться «Каразінські вечорниці», головна мета яких, привернути увагу спільноти до створення в Краснокутську  краєзнавчого  музею, на базі Каразінського дендропарку. Основним завдання музею є підвищення поваги місцевого населення до регіональної культурної спадщини, особливо серед дітей та підлітків, та обслуговування туристичних маршрутів.

Захід проводиться в форматі українських сільських вечорниць, де представлені майстер класи по вишивці, бісероплетінню, лялькарству, в програмі «Родинний рушник». Відбудеться конкурс – дегустація домашнього варення, де вишукане варення є одна із головних Каразінських традицій. Всі події будуть супроводжуватись фольклорним гуртом «Воріття», який навчить грати, танцювати та обрядам, які притаманні вечорницям.

Головним гостем буде справжній нащадок родини Каразіних Лариса Олегівна Дешко, праправнучка І.І.Каразіна, сина засновника Краснокутського Дендропарку І.Н. Каразіна. Від неї можна буде отримати цінну інформацію, про те як місцеве населення відносилося до родини під час революційного режиму, та конструктивне послання наступним поколінням. Одночасно представить цінну колекцію рушників від її мами, деякі особисті речі родини Каразіних, варення власного виробництва в рамках конкурсу,та власну книгу «Каразінська каплиця», яка присвячена засновнику Харьківського університету В.Н. Каразіна.

Початок о 12:00. Харків’янам Їхати треба з автостанції, що біля центрального ринку, за маршрутом Харків – Краснокутськ (через Козіївку), зупинка «Аграрний ліцей».

Тел. 095 577 99 92

098 630 17 75

Контактне лице: Микола

Translate »