Diversity. Фотографічне дослідження з трьох точок зору

Ми запрошуємо Вас на відкриття виставки за участю фотографів 19 ГРУДНЯ о 18:00

Виставка зроблена під час німецько-російсько-українського молодіжного проекту «Чорний, білий або кольоровий?» Молоді люди з Німеччини, Росії та України фотографують для розуміння і різноманітності», який відбувався в Берліні в жовтні 2016.

Вона буде проходити в Гейдельберг, Тольятті та Харкові.
Виставка в Харкові в торгово-розважальному центрі «Французький Бульвар» (вул. Академіка Павлова, 44б),
З 19.12.2016 до 22.12.2016 з 10:00 до 22:00

Основою нашого молодіжного та спільного проекту між Німеччиною, Росією і Україною є семінари, дискусії та особистий досвід. Разом ми жили на околиці Берліна, знайомилися з феноменами відносин між людьми і займалися проблемами, які пов’язані з сучасними стереотипами та дискримінацією. Таким чином ми мали можливість звернути увагу на толерантне ставлення між людьми. Незважаючи на відмінність між трьома культурами наша спільна робота була гармонійною і привела до схожих результатів.

Щоб показати вам толерантне ставлення та різноманітність світу, ми подорожували з фотоапаратом по Берліну і відобразили наші найкращі емоції і переживання. Виставка дає великий імпульс для громадянського суспільства й показує різноманітні проблеми суспільства з різних перспектив.

Цей проект в рамках програми MEET UP! підтримується фондом «Спогад, відповідальність, майбутнє» (EVZ).
Дана публікація не є висловленням позиції Фонду EVZ. Відповідальність за зміст висловлювань несуть автори.

Translate »