Соціальний проект «Подаруй янгола»

Соціальний проект «Подаруй янгола»

 Соціальний проект «Подаруй янгола» проводиться щорічно. Він направлений на те, щоб здійснити мрії дітей напередодні Нового року. Громадські організації Харкова кожного року отримують листи від дітей схильних до ризикованої поведінки, бродяжництва, дітей — інвалідів, випускників інтернатів та багатодітних сімей. В цих листах діти звертаються до Діда Мороза з проханням виконати три найзаповітніших побажання. Побажання бувають найрізноманітніші: іграшки, цукерки, предмети одягу.

Листи розподіляються між громадськими організаціями, благодійними фондами,підприємствами міста. Кожна людина може виконати одне з трьох бажаннь.Наразі проект охоплює близько сотні дітей.

Метою проекту, в першу чергу, є подарувати радість дітям, бо вони дійсно цього потребують, а також показати, що кожна людина, незалежно від фінансового забезпечення може допомогти та подарувати щастя. Харків може стати першим містом України, що започаткує нову благодійну традицію.

Цього року формат заходу змінюється задля того, щоб стати більш доступним для всіх харків`ян:

На деякихстанціях метрополітену будуть встановлені новорічні ялинки, прикрашені іграшковими янголами. Янголи будуть містити в собі побажання дитини та її контактні дані.

Організаторами проекту виступають : ХОГО «МультиКультиУА»,Єврейський культурний центр «Бейт Дан» та ХОГО «МИР».

Контакти

Анастасія Халмурадова

+38(093)50 96 473

Алла Магас

+38(093)82 85 680

Жанна Харківська

+38(063) 440 02 95

http://multikulti.org.ua

http://www.beitdan.org.ua/mea/

http://mivmeste.org.ua

http://molodsport.kharkov.ua/newsdetails.aspx?id=330

Translate »