Американське свято «День Подяки» у Харківському університеті.

28 листопада 2013 року у Каразінському університеті за ініціативи Регіонального центру міжнародних проектів та програм, спільно із волонтерами Корпусу Миру США, відбулося святкування Дня подяки (Thanksgiving Day). Це свято відзначають у четвертий четвер листопада кожного року, це один з найпопулярніших свят в США. Ініціатором святкування виступили волонтери Корпусу Миру США Еван та Клариса Хьюз.

C7K7kmfGxzw

Зараз вони знаходиться далеко від своєї Батьківщини, але традицій не забувають, навіть, в Україні. До події залучились Сергій Савицький директор громадської організації «MultiKultiUA», що координує більшість міжкультурних програм на Харківщині та Мартін Ройтер, колишній лектор DAAD Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Директор Регіонального центру міжнародних проектів та програм Ігнатьєв С.Є. у вступній промові привітав гостей заходу: «Я дуже радий що ми приєдналися до святкування цього чудового свята, і мені здається, що казати «дякую» треба якомога частіше».

Єван Хьюз волонтер Корпусу Миру США, розповів історію цього свята: «День подяки це свято вираження подяки і вдячності Богу, та родині і друзям за матеріальний добробут і добре ставлення. Своїм корінням це свято сягає у глиб американської історії, до найперших переселенців з Англії, які прибули до берегів Америки та зустрілися там з місцевими індіанцями та розділили з ними свою першу їжу. Обов’язковими стравами в День подяки є фарширований індик з журавлинним варенням і солодкий пиріг з гарбузовою начинкою.»

Офіційне джерело — http://vk.com/ipckh

С  повагою,

команда NGO «MultiKultiUA»

 

Translate »